O mnie

p2Zawód psychologa dziecięcego wybrałam nie bez przyczyny. Od zawsze lubiłam kontakt z dziećmi, a w ostatniej klasie liceum doszłam do wniosku, że to właśnie pomaganie najmłodszym jest moim życiowym powołaniem.

O wyborze kierunku studiów zadecydowała też chęć zgłębienia wiedzy w kierunku psychologii jako nauki. Te dwa obszary zainteresowań udało się połączyć w specjalizacji, jaką wybrałam – psychologii dziecięcej. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Poznańskim, po czym zaczęłam praktykę zawodową w poradni psychologiczno-pedagogicznej, w której pracuję do dziś. Jednocześnie prowadzę prywatny gabinet psychologiczny. Zapraszam na konsultacje i terapie indywidualne, a także na organizowane przeze mnie warsztaty i szkolenia grupowe dla rodziców z zakresu psychologii dziecięcej.

Zaangażowanie, empatia, doświadczenie w pracy z dzieckiem, dobry kontakt z najmłodszymi, umiejętność doboru najodpowiedniejszych metod terapeutycznych – oto co mogę Państwu zagwarantować, jeśli zdecydują się Państwo na współpracę ze mną. Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny i dokładam wszelkich starań, aby terapia przyniosła jak najlepsze efekty. Polecany cennik gabinetu dentystycznego na Ursynowie .

Komentarze są wyłączone.